Možná jste se už na internetu setkali s reklamou, která nabízí zvětšení prsou bez chirurgického zákroku, pouze aplikací nějakého krému. Zdálo se mi to jako nesmysl, jak může potírání krémem zvětšit ňadra? Podle recenzí, které píšou uživatelé těchto krémů na heuréce nebo na amazonu, jsou reakce poměrně rozporuplné. Některé ženy se rozplývají chválou a nemohou si krém na zvětšení prsou vynachválit, jiné reakce jsou zdrženlivější a některé ženy píšou že jim to vůbec nepomohlo a efekt zvětšení prsou se nedostavil. Na základě vcelku pozitivních recenzí jsem se rozhodla vyzkoušet produkt No1 Bust od italské firmy Di Angelo. Od DiAngelo jsem měla už předtím prodlužovač řas se kterým jsem byla spokojena.

Vyzkoušela jsem krém na zvětšení prsou

Tento krém je poněkud dražší, ale zase údajně obsahuje 24 karátové zlato, takže za luxus si musíte připlatit. Krém má velice příjemnou konzistenci a skvěle voní. Aplikovala jsem si krém 2x denně, tak jak je to psáno v návodu k použití. Krém se velice příjemně vstřebával a hezky hydratoval. Po měsíci užívání můžu konstatovat asi tolik. No1 Bust je velice příjemný krém, pokožka je mnohem jasněší , jemnější a hebčí. Pokožka je napjatá a celkově působí moje prsa pevnějším dojmem. Výrazné zvětšení jsem nepozorovala, ale můj přítel který se radostně ujmul testování, tvrdí že mu připadají o něco větší.

Vyplatí se koupit tento produkt?

Pokud čekáte že vaše jedničky vyrostou za měsíc do rozměrů Dolly Buster, asi budete zklámaní. Ale i přesto se jedná o velice učinný krém který zvláčňuje, hydratuje a vyživuje pokožku prsou, takže jsou mnohem hebčí a příjemnější na dotek. Díky obsahu 24 karátového zlata se tento krém hodí jako perfektní luxusní dárek, který potěší každou ženu.

Advertisements