Cítíte se unavení, bolí vás často hlava, máte zažívací potíže, nebo problémy se svěděním kůže? Podle vědeckých výzkumů mohou být na vině paraziti, které nedobrovolně nosíte ve svém těle. Vědci popsali až 300 druhů parazitů kteří napadají lidské tělo, a kteří mohou způsobit nejrůznější problémy od podráždění kůže až po závažná onemocnění. Pokud je tělo jejich působení delší dobu, mohou vyvolat lupenku, slepotu, selhání srdce i rakovinu. Není divu že v současnosti stále populárnější detoxikace se často spojuje také s protiparazitickou léčbou.

Kompletní likvidace parazitů

Pro úspěšnou likvidaci parazitů v lidském těle je nutné zničit nejen parazity, ale také jejich vajíčka. Mnohé prostředky doporučované proti lidským parazitům účinkují pouze proti dospělým formám těchto nepříjemných souputníků a po nějaké době bude vaše tělo znovu zamořeno parazity kteří se vylíhli z přeživších vajíček.

Nejůčinnější je hřebíček

Jednou z mála bylinek, které dokážou zabíjet vajíčka parazitů je hřebíček, který účinkuje proti obou formám. Hřebíček je snadno dostupný a účnný prostředek. Pokud se chcete opravdu zbavit nepříjemné nákazy, doporučuji použít některý přírodní odčervující přípravek pro lidi, který obsahuje hřebíček. Dalšími užitečnými bylinami, které by měl obsahovat fungující antiparazitární prostředek jsou černý ořešák, zázvor, česnek, fenykl nebo anýz.

Při odčervení podporujte játra

Pokaždé když se snažíte zbavit parazitů, kvasinek nebo plísní, měli byste dbát podpory vašich jater. Tato zlovolná stvoření produkují mnoho nepříjemných toxinů které nadměrně zatěžují celé vaše tělo a hlavně játra. Proto je dobré během detoxikace a odčervení užívat i nějaký prostředek na regenaci jater. Nejlepší jsou přírodní prostředky obsahující ostropestřec mariánský, který je nejuznávanější bylinou na podporu jater.

Jak zjistit přítomnost parazitů

Přítomnost parazitů lze jednoduše zjistit pomocí biorezonančních přístrojů, které krom toho dokážou odhalit i energetická disbalance, nedostatek minerálů a vitamínů v těle iPočáteční stádia patologických procesů v těle.